Ceļa meklētāju klubs

Ceļa Meklētāji (no angļu val. “Pathfinders”) ir starptautiska organizācija, kas domāta bērniem un pusaudžiem no 10-15 gadu vecumam.

Organizācijas pamatā ir vēlme attīstīt gan garīgās, gan fiziskās, gan intelektuālās dotības. Visa pamatā ir centieni mācīt pusaudžiem veidot personiskas attiecības ar Dievu, kas dzīvē ir pats galvenais. Šī organizācija nav pulciņš vai brīvā laika pavadīšanas veids. Tas ir dzīvesveids. Pusaudzis ir Ceļa Meklētājs ne tikai nodarbībās, bet arī dzīvē.

Ceļa Meklētāju organizācijas pirmsākumi meklējami ASV vairāk nekā 50 gadus atpakaļ. Ceļa meklētāju klubi darbojas vairāk nekā 130 pasaules valstīs, kur vairāk nekā miljons Ceļa Meklētāju ir apvienoti 30 000 klubos. Latvijā Ceļa Meklētāju kustība darbojas kopš 1996. gada. Latvijā darbojas 14 klubi dažādās Latvijas pilsētās.

Arī Rīgas 1.draudzē ir aktīvs Ceļa Meklētāju klubs. Kluba nosaukums ir "Draudzīgā uguns", kurš Rīgas 1.draudzē darbojas kopš 2007.gada septembra. Klubā darbojas apmēram 20 pusaudži un vēl 10 skolotāji, kuri kopā apgūst aizraujošas un praktiskas iemaņas, iegūst jaunus hobijus un attīsta savas fiziskās dotības. Nodarbībās un Rīgas kluba aktivitātēs var iesaistīties ikviens pusaudzis vecumā no 10 līdz 16 gadiem.

Vairāk informācijas pie Aiņa, tālr. 26532559, e-pasts: ainisb85@inbox.lv