Izaugsmes grupas

Kas ir izaugsmes grupas?

Tie ir 6-15 cilvēki, kas 10-12 nedēļas tiekas uz 1-3 stundām, lai kopā mācītos Bībeles patiesības, augtu ticībā un satiktu jaunus draugus.
Gadā plānotas 3 izaugsmes grupu sezonas. Rudenī grupas sākas 4.oktobrī un beidzas decembra vidū. Katras sezonas sākumā draudzē informēsim par visām izaugsmes grupām, kurām var pieteikties. Plāns ir veidot pēc iespējas dažādākas grupas, lai katrs varētu atrast grupu ar domubiedriem un līdzīgām interesēm.

Kā pieteikties?

Ir šādas pieteikšanās iespējas:
1) klātienē aizpildi pieteikuma lapiņu izaugsmes grupu kataloga apakšējā stūrī, noplēs to un iemet draudzes ziedojumu kastītē;
2) aizpildi elektroniski pieteikuma anketu: ej.uz/IzaugsmesGrupas;
3) nosūti savu Vārdu, Uzvārdu, e-pastu un grupas nosaukumu, kurai vēlies pieteikties īsziņā vai Whatsapp Valdim Zelčam (1.draudzes izaugsmes grupu koordinatoram ) uz telefona numuru 28446387.

Tavs pieteikums tiks nodots grupas vadītājam, kurš ar Tevi tālāk sazināsies.

Tiekamies izaugsmes grupās!