Piesaki savu Izaugsmes grupu!

PIESAKI SAVU IZAUGSMES GRUPU!

Oktobrī sāksim Rīgas 1. draudzes izaugsmes grupu 1. sezonu!

Kas ir izaugsmes grupa?
Tie ir 6-15 cilvēki, kas katru nedēļu tiekas uz 1-2 stundām, lai kopā mācītos Bībeles patiesības, augtu ticībā un satiktu jaunus draugus.

Gadā plānotas 3 izaugsmes grupu sezonas. Katra sezona ilgst 10-12 nedēļas. Rudenī grupas sākas oktobrī un beidzas decembra vidū. Katras sezonas sākumā draudzē informēsim par visām izaugsmes grupām, kurām var pieteikties. Plāns ir veidot pēc iespējas dažādas grupas, lai katrs varētu atrast grupu ar domubiedriem un līdzīgām interesēm:
⭐️ māmiņu,
⭐️ jauniešu,
⭐️ senioru,
⭐️ pāru,
⭐️ vīru,
⭐️ sievu,
⭐️ kulinārijas,
⭐️ fitnesa,
⭐️ nūjošanas,
⭐️ uzņēmējdarbības,
⭐️ improvizācijas.

Ja arī tu vēlies veidot izaugsmes grupu šajā rudenī, lūdzu, sazinies ar Valdi Zelču 28446387, kurš izstāstīs iespējas, atbildēs uz jautājumiem un varēs pievienot tavu grupu izaugsmes grupu katalogam, kas tiks publicēts draudzē tuvākajā laikā.